Export Akademi Nedir?
Export Akademi Nedir?

Yeni bir girişimci ya da büyüme hedefleri olan orta ölçekli bir şirket misiniz? O zaman Export Akademi’ye hoş geldiniz.

 

Export Akademi, e-ihracatın ve ticaretin en güncel bilgilerini farklı sektör bakış açılarıyla harmanlayarak, ürünlerinizi hedef pazarlara nasıl satabileceğinizi size aktarmayı hedefleyen bir ‘Birlikte Çözüm Üretme’ seminerler serisidir.

 

UPS; KOBİ ve girişimcilere sunduğu hizmetler ve sağladığı çözümlerle rekabette avantaj sağlarken, 220 ülke ve bölgedeki geniş ağı, depolama, gümrük ve dağıtım faaliyetleri ile ticareti kolaylaştırır, işinizi dünyaya açar ve çözümler üretir. Bunu yaparken de bulunduğu toplumda müşterileri ile beraber büyüme stratejisini takip eder. UPS, bu stratejisi doğrultusunda Türkiye’nin her yerinde Export Akademi ve Kadın İhracatçı Programlarını hayata geçirerek, genç ve kadın girişimcileri ihracata teşvik etmeyi amaçlıyor.  

 

Siz de gelin, Export Akademi’ye ücretsiz kayıt olun ve alanında uzman kişilerin birikimlerinden hiçbir ücret ödemeden faydalanın! 

 ​

 

Export Akademi Programı'nı Neden Gerçekleştiriyoruz?

 

Girişimcileri destekleyerek onları ihracata bir adım daha yaklaştırmanın ekonomimize yapılabilecek belki de en büyük katkı olduğuna inanıyoruz. Türkiye’deki KOBİ’lerin sadece %2'sinin ihracat yapması bu konuda gidilecek daha çok yolumuz olduğunu gösteriyor.

 

113 yıl önce Jim Casey tarafından 100$ ödünç para ile küçük bir ofiste kurulan UPS’in girişimci geçmişinden gelen tecrübe, günümüz ticaret trendleri ile Export Akademi’de birleşiyor. Export Akademi ekibi olarak tüm girişimcilerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.